בלוני צורות לאירועים

בלוני צורות לאירועים

בלוני צורות לאירועים

כשאומרים לנו "בלון" האסוציאציה הראשונה שעולה לראשינו הוא צורה עגולה או אליפטית. ואכן, זהו הבלון הרגיל שאנחנו מכירים, אם כי למעשה, הבלונים יכולים להגיע בשלל צורות. בלוני צורות לאירועים משמחים את ליבותיהם של האנשים. הצורות הצבעוניות מעניקות ערך מוסף לאירוע, בייחוד בזכות העובדה שכאשר מדובר בעיצוב בבלונים, אין גבול לדמיון וליצירתיות.

כיצד משתלבים בלוני הצורות בתוך האירוע

בלוני צורות הם חלק בלתי נפרד מכל אירוע, והם ממלאים תפקידים חשובים:

  • בלונים ברחבת הריקודים – אין כמו להכין כתר בלונים בצורת כלב, פרח, לב או פרפר, להניח אותו על הראש ולרקוד עד אור הבוקר. הבלונים המעוצבים תורמים רבות ליופייה של רחבת הריקודים הסוערת. המסתכל מהצד לא יכול שלא להבחין בבלונים הצבעוניים שכמו קופצים על ראשיהם של החוגגים.
  • בלונים בכניסה לאירוע – בלוני צורות לאירועים נועדו לקבל את פניהם של האורחים בתחילתו של האירוע. מכיוון שמדובר בבלונים גמישים, אפשר ליצור צורות מרהיבות של בעלי חיים, בני אדם או כיתובים מרהיבים כמו LOVE או HAPPY BIRTHDAY, בהתאם לסוג האירוע.
  • בלונים לשולחנות – כולנו יודעים שהאוכל הוא חלק בלתי נפרד מכל אירוע, בין אם מדובר בחתונה מפוארת או במסיבת בר מצווה צנוע. בין הריקודים לברכות מוזמנים האורחים לטעום מן המטעמים הרבים של הקייטרינג. כדי להנעים את זמנם במהלך הסעודה, נוהגים לקשט את השולחנות בפרחים. אך יש שמגדילים ראש ומצרפים לקישוטים גם בלוני הליום צבעוניים אשר משדרגים את האווירה.
  • בלונים שאפשר לקחת הביתה – באירועים מעניקים מזכרות שונות כמו מגנטים או ספרוני ברכה קטנים. בלוני צורות הם מזכרת נהדרת מכל אירוע. כך שאם הדודה רקדה כל הערב עם בלון כלב סגול על ראשה, היא תוכל לקחת אותו הביתה.
  • בלונים לילדים – כולנו יודעים עד כמה קשה להשגיח על הילדים הקטנים באירועים של מבוגרים. עם זאת, כאשר באירוע מעורבים כמה בלונים צבעוניים, הם הופכים מיד למרכז העניינים עבור הילדים השובבים.

החברה שעושה את כל ההבדל

מחפשים חברה מקצועית ויצירתית המספקת בלוני צורות לאירועים? חברת בלון מי מעסיקה צוות מנוסה, מקצועי ואדיב אשר יספק לכם בלונים לכל אירוע. כל שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לחברה המציע את הבלונים ולקבל פרטים נוספים. לאחר מכן, הבלונים כבר יבואו לאירוע שלכם.

אין תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *