בלוני יום הולדת שמח

בלוני יום הולדת שמח

בלוני יום הולדת שמח

בלונים הם כמעט מילה נרדפת לחגיגות ימי הולדת, מהסיבה הפשוטה שהם מסמלים יותר מכל חגיגה צבעונית, ססגונית, תמימה ומשמחת. יחד עם זאת, על אף הסטיגמה כי בלונים הם ילדותיים, אמני הבלונים מוכיחים כי בלונים משמחים את כולם, ללא הבדלי גיל.

מתכננים לשמח את יקירכם החוגגים יום הולדת? קחו אוויר והצטרפו אלינו.

מפריחים חגיגה לאוויר

בלוני יום הולדת שמח הם תוספת דקורטיבית ומצוינת למתנה שלכם. הם מהווים אפקט מלהיב, מרהיב ומפתיע. לא צריך להתלבט, פשוט בחרו את הבלון שקורץ לכם. ואם בכל זאת, אתם זקוקים למידע נוסף, הנה מילון הבלונים המיוחד (והמקוצר, אנחנו מוגבלים במילה ככלות הכל) –

  • בלונים חלקים/צבעוניים – הבלונים הקלאסיים שיצרו את האפקט הרצוי לחובבי הפתעה רגועה וסמלית. תוכלו לשזור אותם זה בזו וליצור זר בלונים או דווקא למלא את החדר במגוון בלונים.
  • בלון מודפס – בלונים דקורטיביים במגוון צורות ועליהם מודפסים שלל ציורים ואיחולים. מעוניינים לספק לבלון נופך אישי יותר? תוכלו להדפיס על הבלון ברכה אישית. אם תרצו, תוכלו לצרף בלוני ספרות כדי לסמל את הגיל (וזכרו, זה לא הגיל, זה התרגיל)
  • יצירות בלונים – הגענו לחלק האמנותי של הערב. שזירות בלונים מהווים יצירות אמנותיות להפליא עשויות גומי. אתם בוחרים את צורת הבלון – בלון בצורת חיה, זר בלונים שזור לצורת פרחים ועוד.

מעצבים את החדר

עיצובי חדר להפתעות היום הולדת הפכו להפתעה מקובלת ומבוקשת. בני זוג אוהבים, חברות, חברים או קרובי משפחה המעניינים להפתיע את חתן או כלת יום ההולדת, מעצבים את החדר וממלאים אותו בעודפי בלונים מעוצבים. כיצד תעשו זאת נכון?

זה הזמן לפוצץ את החדר בבלונים, או שמא דווקא לבחור בקפידה את מספר הבלונים במטרה ליצור עיצוב מעודן ואלגנטי. בחרו קשת כניסה מרהיבה ובסגנון עיצוב מרהיב, בלוני יום הולדת שמח או דווקא פסל בלונים בצורת לב, בצורת חיה או דווקא בצורת דמות מצוירת אהובה (הלו? שומעים אותי, חובבי/ות ה-הלו קיטי?). המלצתנו היא לבחור סגנון עיצובי וסקאלת צבעים (למשל – כסוף ואדום, או דווקא ורוד ולבן) וללכת על פיו. עלי כותרת יוכלו לשדרג כראוי את עיצוב החדר, וכמובן, איך לא, גם מספר מתנות. מזל טוב!

אין תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *