בלוני הליום ליום הולדת

בלוני הליום ליום הולדת

בלוני הליום ליום הולדת

כל ילד היה שמח לקבל בלון הליום מנופח וצבעוני שעולה אל על. בלוני הליום ליום הולדת הם אטרקציה מרהיבה שתלהיב לא רק את החוגג הקטן, אלא גם את חבריו הטובים שבאים להשתתף עמו בשמחה. הבלונים האלה מתאימים לא רק כקישוט לשולחנות המעוטרים, אלא גם כמשחק. רק חשוב להחזיק אותם חזק שלא יעופו.

בלונים לפי צבעים

קיימים סוגים רבים ושונים של בלוני הליום ליום הולדת. אלה יכולים להיות בלונים פשוטים המחזיקים כמה שעות בלבד, או בלונים עמידים יותר שיעטרו את חדרו של ילד היום הולדת במשך שבוע שלם. על כל פנים, לצבעים של הבלון יש כמה משמעויות:

  • אדום – צבע עז ובולט ואהוב מאוד על הילדים. ואכן, צבע זה נחשב למלא חיים ודומיננטי המשדר שליטה מלאה ומנהיגות.
  • ורוד – צבע עדין יותר מן האדום,, אך בכל זאת בולט. זהו צבע אהוב על ילדות יום הולדת במיוחד והוא מסמל מתיקות, ילדות ואהבה.
  • כתום – צבע עז אף הוא אך רגוע מעט יותר מן האדום. זהו צבע עליז של יצירתיות ואופטימיות.
  • צהוב – עבור הילדים מסמל הצבע הזה את השמש, ולכן הם אוהבים אותו כל כך.
  • כחול – אל הבלון הכחול נמשכים הילדים השקטים והמחושבים יותר. שלא כמו האדום הבולט, הכחול מסמל רוגע, שלווה וסודיות. וכמובן, הילדים אוהבים לקשר אותו לצבע השמים.
  • ירוק – את הבלון הירוק אוהבים ילדי הטבע המנצלים כל הזדמנות כדי להתגלגל על הדשא, לרדוף אחרי פרת משה רבינו או לשחק עם החתול. הצבע מסמל צמיחה, רעננות, טבעיות והתחדשות.

ביום ההולדת מתערבבים בלונים בשלל צבעים ויוצרים הרמוניה. לכל ילד יש בלון מועדף בצבע האהוב עליו, אך כשמשלבים אותם יחד נוצר מראה מרהיב ועליז המתאים לחגיגת יום ההולדת.

בלונים לאירועים מיוחדים

בלוני הליום מתאימים לחגיגות ימי הולדת, אך לא רק. פעמים רבות אפשר למצוא את הבלונים האלה בחתונה מעוצבת, בימי הולדת מיוחד לבר מצווה או בת מצווה ואפילו ביום האהבה, שכן אין כמו להפתיע את בת הזוג בבלונים יפהפיים בצבעי אדום, ורוד ולבן ולהדגיש את האהבה אליה. בחברת בלון מי תוכלו להזמין בלונים איכותיים וצבעוניים ליום הולדת או לכל אירוע שתרצו לציין.

אין תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *