בלונים ליום האהבה

בלונים ליום האהבה

בלונים ליום האהבה

יש שיטענו שאין צורך ביום ייעודי לחגיגות אהבה, שכן אמורים לחגוג את האהבה מדי יום ביום. מנגד, אנחנו גם אמורים לאכול בריא ולצעוד מדי יום 6 ק"מ לכל הפחות. מניחים שהנקודה הובהרה, לא?

לכן, יום האהבה מאפשר לעצור את מרוץ שגרת החיים ולהנציח את האהבה המשותפת במתנה מלאה בכוונה ובמשמעויות. ככה זה כשאוהבים.

בלונים ליום האהבה – רומנטיקה פורחת

בלונים הם אביזרים מצוינים לכל חגיגה שהיא. כן, לא רק לימי הולדת. הם יוצרים אווירה ותפאורה חגיגיות, דקורטיביות, צבעוניות ומלאות בקסם. ובל נשכח, בהקשר לבלונים, השמיים הם הגבול. ולא, אנחנו לא מדברים על סופו של כל בלון שברח מבעליו ונדד בשמיים. אמני בלונים מוכיחים שלא חייבים חומרים מתוחכמים כדי ליצור יצירות מופת, ושגם גומי בהחלט מספיק. וכך, בלונים ליום האהבה הפכו לכוכבי תעשיית החגיגות הרומנטית.

הנה כמה רעיונות מדליקים שיציתו את הניצוץ וילהיטו את האווירה –

  • זר בלונים – בפעם הקודמת שכחת להביא זר פרחים? אז הנה רעיון לזר שלא ינבול, אלא קצת ישחרר אוויר. אז שחררו את הקיטור במתנה מדליקה ומקורית. מעוניינים לתבל בטוב טעם? הוסיפו בין הבלונים שוקולדים וממתקים. כי עם כל הכבוד לבלונים, הם בדרך כלל לא אכילים (לא לנסות בבית!)
  • זוג עשוי בלונים – מחפשים מתנה שתייצג את הזוגיות שלכם בהצלחה? מה מתאים יותר מדמויות קטנות שלכם עשויות מבלונים? מקורי, מדליק ומשעשע. אין סיכוי שבני הזוג לא יאהבו את המתנה ויעלו חיוך על שפתיהם.
  • חיות עשויות בלונים – חובבי חיות? רוצים להתחבר לחיה הרוחנית שלכם? עדיין נראים כזוג סנאים שובבים? אז לא למה לא להנציח זאת בבלונים עשויי חיות? חמד של מתנה.
  • כיתוב בלונים – רוצים להקדיש אחד לשני איזו ברכה מרגשת ורומנטית? אז למה להעלות זאת על הדף כשאפשר להעלות זאת לאוויר באמצעות בלונים?

יש אהבה באוויר

בלונים ליום האהבה הם אמנם רעיון מתנה מדליק, אך אין ספק שניתן לשדרג את הרעיון זאת אפילו יותר. צרפו לבלונים בושם, ביגוד, אקססוריז, ספר, כרטיסים (מי לא אוהב לקבל כרטיסים שיגרמו לו לצפות להופעה או לטיסה? שיקום ויתוודה!( או אפילו ברכה אותנטית, כנה ומרגשת.

אין תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *