בלונים לבר מצווה

בלונים לבר מצווה

בלונים לבר מצווה

זוכרים כמה אתם התרגשתם ממעמד גיל המצוות? אתם כבר לא ילדים, הקול הולך ומשתנה (שזה עניין מביך ומשונה בפני עצמו), לחלקכם בזמנו כבר היה שפמם בר מצווה דליל וההורמונים מתחילים לקבל נוכחות. אך אין ספק שהדבר המשמעותי מכל הוא ההבנה שאתם כבר לא ילדים, אלא נערים המקבלים על עצמם את עול המצוות והבגרות. כעת, כשילדיכם עומדים בפני המעמד המרגש הזה בפני עצמם ולנגד עיניכם נעות תמונות נוסטלגיות מההיסטוריה שלכם, אתם מתחילים לעמול על ההכנות לטקס המרגש.

יש בלונים באוויר

טקס בר המצווה כולל מספר הכרעות משמעותיות – באיזה אולם ייערך הטקס? כיצד תושיבו את האורחים בשולחנות השונים? כיצד חתן בר המצווה ייכנס לעולם? מהן האטרקציות שייבחרו? וכדומה.

בלונים לבר מצווה עשויים להיות הפתרון המוצלח הודות לשימושיהם הרבים. כן, מלבד להתעופף באוויר ולהתפוצץ בקול רעם, הם בעלי פוטנציאל רב. אמני בלונים, המתמחים ביצירות מופלאות מבלונים, מוכיחים כי כשמשלבים יצירתיות עם בלונים, הכל יכול לקרות..

מעוניינים 'לדפוק' כניסה? באמצעות עיצוב בלונים יוקרתי, תוכלו להרים את האירוע וליצור כניסה מרהיבה ובלתי נשכחת. חתן בר המצווה ייכנס לבדו או מלווה בהוריו ובבני משפחתו מבעד לקשת בלונים מוקפדת. את קשת הבלונים ניתן יהיה לשדרג כהלכה עם מגוון נגיעות עיצוביות – ברכת יום הולדת, כיתוב שם ענקי או הספרה 13.

פרט לכניסה ניתן לשלב את הבלונים בכל אחד מחלקי האירוע. במידה שמדובר באירוע דתי, בהחלט ניתן להתאים את הבלונים לאופי האירוע. אמן בלונים מוצלח יוכל ליצור בלונים בכל צורה שהיא, ואפילו בדמות חסידים ובדמות ספר תורה.

בלונים? עוד לא סיימנו

כפי שאמרנו, בלונים לבר מצווה הם עולם ומלואו של עיצובים. תוכלו להדפיס בלונים לסימון השולחנות שלכם במטרה להכווין את האורחים למקומותיהם. אפשרות נוספת היא להדפיס בלוני "תודה שהגעתם לשמוח בשמחתנו" מחתן בר המצווה וממשפחתו. האפשרויות הן רבות ותלויות בהעדפותיהם האישיות של הנער שהגיע למצוות ולהוריו.

בלון מי

מתלבטים? מעוניינים להתרשם ממידע נוסף? האתר בלון מי מספק מידע רב בנושאי בלונים, סידורם ושזירתם. כנסו לאלבום התמונות ותתחילו לדפדף ולהתרשם.

אין תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *