בלונים לברית

בלונים לברית

בלונים לברית

כיום ברית המילה זהו אירוע חגיגי במיוחד אשר לרוב כרוכים בו משאבים רבים זמן והשקעה. ישנם מגוון רחב של קישוטים אשר מיועדים במיוחדים לאירועים של ברית בין אם אלו סידורי פרחים מיוחדים, מתנות לברית או מוסיקה וכלי שולחן והגשה אשר תואמים את רוח האירוע. טקס הברית מילה עצמו מתקיים שמונה ימים אחרי לידת התינוק וזאת במידה ואין סיכונים בריאותיים לתינוק עצמו והוא כשיר מבחינה בריאותית. הברית עצמה מתבצעת על ידי מוהל ובסופה נקבע ומוענק לתינוק השם שלו.

מה לברית ולבלונים בעצם?

העובדה שפעוטות וילדים אוהבים ומתלהבים לראות ולשחק בבלונים יוצרת ביקוש רב של בלונים לטקס שמח בשנים האחרונות.

בלונים לברית מעוצבים בשלל צורות מרהיבות כמו לב ומוצץ ומגיעים במגוון צבעים: לרוב בלבן, סגול, ורוד או כחול במטרה להתאים אותם למין היילוד – בן או בת, תאומים או תאומות. ישנם גם הורים רבים שמעוניינים בעיצוב מיוחד של בלונים לברית המעוצבים בצורת גשר ואפילו חופת בלונים צבעוניים, כדי שהם יוכלו לעמוד תחתיו בעת הברכות כפי שעושים בחתונות. חשוב לציין כי מלבד העובדה שהאורחים והילדים באירוע נהנים מהעיצוב הייחודי של הבלונים, הם אף יכולים לקחת אותם עימם למסגרת ומתנה בסיום האירוע.

לנו ב"בלון מי" יש מוניטין וניסיון רב שנים של הפקת ועיצוב בלונים לאירועים ובמיוחד לבריתות, וברזומה שלנו מאות לקוחות בריתות מרוצים במיוחד, שחלקם גם שנים אחרי האירוע נזכרים בו בהתלהבות, ולקוחות אחרים שכבר "מתכננים" את הברית הבאה, שגם אותה נצבע עבורם במיטב הבלונים והצבעים!   

אין תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *