אמן בלונים ליום הולדת

אמן בלונים ליום הולדת

אמן בלונים ליום הולדת

אין אין אין חגיגה, בלי בלי בלי…בלונים. אם תשאלו אותנו, זה ללא ספק יכול היה להיות בית נוסף בשיר. בלונים נהפכו למילה נרדפת לחגיגות ימי הולדת. אז מדוע לא לעלות זאת לרמה הבאה ולהזמין אמן בלונים ליום הולדת? הרשו לנו לפרט.

אמן בלונים ליום הולדת – #חלק א'

ראשית כל, בואו נדבר על אלמנט ההפתעה. בדרך כלל, בלונים מהווים תפאורה מתבקשת להפתעה שבה חתן או כלת יום ההולדת נכנסים למקום המבוקש ומגלים ערימת בלונים ענקית. אז מה תפקידו של אמן הבלונים? הוא האחראי להקים לתחייה את חזון ההפתעה שלכם. מעוניינים להשקיע בהפתעה? קשת בלונים חגיגית ודקורטיבית בצירוף אלמנטים דקורטיביים ומדליקים, ואיך לא – גם גילו של החוגג, נהפכו לבחירה המועדפת.

רוצים לקבל הצצה? דמיינו את הרגע הבא – אתם או יקירכם מתקרבים לחדר/לאולם/למתחם, לא חושדים בדבר כשלפתע אתם נתקלים בחדר מעוצב לתפארת ומלא בבלונים (כי כל המוסיף בלונים, הרי הוא מבורך). מעוניינים להגדיל את ההפתעה? אפשר לבצע זאת גם באופן אחר. המופתעים העתידיים יתבקשו להיכנס לחדר ורק לאחר מספר דקות ינחתו בלונים מהשמיים (או מהתקרה) וייצרו אפקט דרמטי ומלהיב.

אם זה לא המתכון לדמעות שמחה, אז אנחנו לא יודעים מה כן.

#חלק ב'

החלטתם לחגוג את יום הולדתכם באולם? או אולי דווקא בבית? ייתכן שדווקא לא ממש רציתם לחגוג, אבל המשפחה והחברים לחצו, או אפילו ארגנו לכם חגיגה בהפתעה. הבלונים יהוו את האטרקציה המתבקשת. לא, אינכם חייבים לעבוד קשה, או אפילו להשקיע יתר על המידה, שכן הבלונים באופן מידי יוצרים אפקט חגיגי, משמח ומושקע. כל שנותר לכם הוא להחליט האם אתם מעוניינים באטרקציה דקורטיבית מדליקה, או לבחור דווקא בהפעלה.

#חלק ג'

הגענו לחלק הפעיל. אל דאגה, אמנם תתבקשו לקחת חלק משמח באירוע, אך העבודה האמתית שמורה ליכולותיו היצירתיות של אמן בלונים ליום הולדת. הוא זה שייצור יצירות אמנות מרהיבות עשויות מ-ניחשתם נכון, בלונים. מי ידע שניתן ליצור כל דבר מבלונים. אמן הבלונים יכנס סביבו את הילדים (והמבוגרים כאחד) בהפעלה מרהיבה, צבעונית ומלאת חיים שבה אתם, הקהל, תרותקו מעוד חית גומי שמתעוררת לחיים.

אין תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *